כמה בדיוק מבצעים מחיר בריכות פיברגלס?

התחלתם את המסע הזה בתקווה שתשחו בבריכה עשויה לחצר האחורית. ביצעת מחקר מקיף על סוגים שונים של בריכות. החלטתם שבריכות מעל הקרקע הן קטנות מדי ומגושמות, בריכות מתנפחות זולות מדי ולא אמינות, ובריכות סביבה מפיברגלס הן הדרך הפשוטה ביותר לעבור. אתה מבין שיש לך מספיק מקום לבריכה מוקפת והחלטת להחזיק אותה מעוצבת עם פיברגלס לעומת בטון או ויניל. כעת מגיע התחום העיקרי של כל התהליך: העלות.

בריכות פיברגלס מציעות את מבני הבריכה האיכותיים ביותר. אתה יכול להתאים בריכת פיברגלס כמעט לכל חצר בגודל ותוכל לקבל אותה בצורה שתתאים כמעט לכל צורה שהיא. המגוון והגמישות עשויים להיראות כמו יתרונות עם זאת, זו יכולה להיות בעיה ממשית כשאתה מנסה להעריך בפשטות כמה בריכת פיברגלס תעלה לך ככל הנראה.

ברור שאינך מעוניין לקפוץ למשרד של קבלן בריכות ולשאול כמה יעלה עם רעיון קשה בעצמך.בריכות פיברגלאס מגרשי מכירות בלחץ גבוה אף פעם לא מהנים ואתה עלול להשיג הונאה אם ​​אינך משכיל. הבעיה היא שלא תהיה לך את היכולת לקבוע את העלות המדויקת של בריכת השחייה פיברגלס שלך מבלי לשאול את הקבלן, אבל לפחות יכולתי לתת לך הערכות לפארק הכדורסל. מחירי בריכות פיברגלס משתנים מאוד.

מעטפת הבריכה הפיברגלס עצמה תהיה ככל הנראה האזור היקר ביותר בבריכה. פגזי בריכת פיברגלס קטנים שאורכם כ -26 ‘או פחות, יפעלו בין עשרה לשנים עשר אלף דולר. פגזי בריכה פיברגלס בינונית (לאורך 27 עד 34 ‘) יפעילו אותך כשלוש עשרה עד ארבעה עשר אלף דולר וכל בריכות שגדולות מזה עשויות לבחור נע בין חמש עשרה ועשרים אלף דולר.

אומדנים אלה הם על בסיס המחיר הממוצע של קליפות הפיברגלס. הם לא לוקחים בחשבון דמי התקנה או כל תכונה נוספת שאתה תורם לבריכה שלך. אם אתה עדיין מוכן להשקיע כל כך הרבה, הגע אליו! בריכות פיברגלס בשטח יוסיפו ערך לרכושכם והנאתכם לחייכם.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*