בניינים הובלים או אפילו ניידים – זה יכול להיות הפיתרון שלך!

אני הבעלים והעקרון של חברה קבלנית כללית מוצלחת למדי. אני רוצה ליידע אותך רק מעט על החוויה שלי עם בניינים ניידים. בדומה לקבלנים כלליים, נראה שיש לי כמה פרויקטים בבת אחת. חלק מהפרויקטים גדולים ופרויקטים אחרים עשויים להיות קטנים יותר.

כשהייתי בשנות העשרים המוקדמות שלי ולמדתי את המלאכה מהבוס שלי, למדתי ממנו כל כך הרבה דברים – חלקם גדולים וחלקם רע. בהחלט אחד החומרים המזינים שלמדתי ממנו היה ניהול זמן והיותו מאורגן פרויקט לפרויקט.

הוא היה האדם הראשון שראיתי שהיה לו בניין נייד משלהם בכל אתר. אני מודע לכך שהרעיון קיים כבר זמן מה, אבל הוא היה האדם הראשון שראיתי שהמבנה הנייד שלו התמחה לכל פרויקט מסוים.

ניתן להשתמש בבניין הנייד לרוב המטרות.מבנה יביל חלק ממטרות אלה יכולות לכלול אפילו אחסון של ציוד, כלים יקרים, חומרים ואפילו כלי רכב. עם זאת, בדרך כלל הבניין הנייד משמש לישיבות ולעבודות מזכירות כלליות. אני אוהב שיהיה משרד סגור נפרד כדי להיפגש עם לקוחות בנושא הפרויקט או העובדים – או להטיל עליהם משמעת באופן פרטי או אפילו לשבח אותם על ביצוע העבודה.

יתר על כן, בניינים ניידים הם השקעה נהדרת גם כן. אתה יכול לחסוך בשטחי משרדים, דמי אחסון ציבוריים ואינך זורק את הכסף שלך כפי שהיה כשאתה שוכר שטח חברה. בנוסף, ישנם חיסכון נוסף במיסים שעשוי להיות לך ביחס לאמירה שאתה גר בה. כמו כן, אחד התכונות הגדולות ביותר של הבניין הנייד הוא שהם קלים מאוד להעברה. פשוט לשבור אותם ולהעביר אותם מאתר לאתר.

לבסוף, בניינים ניידים קלים מאוד ליצירה ותוכלו להתחיל משם את פעולות הארגון שלכם. הדרך הטובה ביותר לנתח בניינים ניידים היא תמיד לחקור באינטרנט. לעיתים קרובות תהיה חברת בנייה ניידת או זמנית באזור המגורים שלך.

באופן כללי, חברות בנייה ניידות אלו יכולות להיות בעלות סוגים וגדלים שונים במלאי שלהן. במציאות, חברות בנייה ניידות אלו השתמשו בדרך כלל בבניינים ניידים במלאי שלהם שיכולתם להיות לגנוב! בנוסף, הם בדרך כלל יקבעו זמן לבנות את הבניין עבורכם באופן אישי או יפנו אתכם לארגון שיכול לעשות זאת עבורכם. למרות שאני משתמש בהם למטרות בנייה כלליות, אני לעתים קרובות רואה אותם בבתי ספר ואפילו ראיתי אותם משמשים למקלטים לחסרי בית בזמן צורך.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*